log in

Actueel

Seizoensopening

Afgelopen zaterdag is op een gezellige bijeenkomst het nieuwe seizoen geopend. De aanwezigen konden vanaf half 5 genieten van een barbecue.

Waarna de voorzitter nog even terugkeek op het afgelopen seizoen door de “spelers van het jaar” bekend te maken.
1e         Patrick Pieterman
2e         Maikel Pieterman
3e         Mart Everts
35+       Otto Torenbosch
dames   Gerda van den Berg

Tevens werd er stilgestaan bij de renovatie van de “oude” kleedkamers. De renovatie is bijna afgerond en de groep vrijwilligers wordt door het bestuur hartelijk bedankt voor hun inzet en zij ontvangen een dinerbon te besteden bij de Gulle Boergondiër. Maikel Pieterman en zijn mannen werden bedankt voor de organisatie van het Pre Season Experience toernooi. Een succes-formule die een vervolg verdiend. Tot slot werd er nog even vooruit gekeken naar het nieuwe seizoen met onze nieuwe hoofdtrainer Robert Oosting. Hij begint vol goede moed aan zijn eerste klus als hoofdtrainer, heeft een goed gevoel bij Gasselternijveen en hoopt met deze jonge ploeg stappen te kunnen maken.

Na het officiële gedeelte verplaatste het feest zich naar binnen waar het nog een tijdje onrustig bleef.

https://www.facebook.com/pg/vvGasselternijveen/photos/?tab=album&album_id=2527663450613347

 

Log in or create an account